Magyarország

Állásajánlat - LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

A MICHELIN Hungária Abroncsgyártó Kft váci régós logisztikai központjába
szakmai tapasztalattal rendelkező

LOGISZTIKAI KOORDINÁTORT

keresünk.

A munkakör célja:

A kereskedelem által felvett rendelések, a vevő által elvárt határidőn belüli kiszállításának megszervezése a legnagyobb költséghatékonysággal.

Főbb tevékenységek:

  • Fuvarszervezés és a rakományok összeállítása a vevői igényeknek megfelelően, az előírt határidők betartásával.
  • A megfelelő fuvartípus kiválasztása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a call center munkatársaival és a fuvarozó cégek képviselőivel.
  • A fuvarozók teljesítményének, minőségi mutatóinak valamint a fuvarköltségek folyamatos nyomon követése; szükség esetén javító akciók kezdeményezése.
  • Az általa kezelt terület platformjainak meglátogatása, aktív részvétel a havi megbeszéléseken.
  • A fuvarszervezésre használt üzleti adatfeldolgozó rendszerek optimális módon való használata (paraméterek, beállítások, adatkezelés).
  • Tevékenységével kapcsolatos elemzések készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai vagy kereskedelmi végzettség, vagy középfokú végzettség, hasonló szakmai területen szerzett, több éves gyakorlattal
  • Angol és német középszintű nyelvtudás - napi kommunikáció
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek
  • Terhelhetőség; jó stressz tűrő képesség
  • Képesség csapatban történő munkavégzésre
  • Logikus gondolkodás.
  • Francia nyelvismeret, valamint B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Várjuk jelentkezésed, ha egy nagy múltú nemzetközi cég csapatában kihívásokkal teli, felelősségteljes munkára vágysz!

MICHELIN Hungária Kft
katalin.bekesi@michelin.com