ABRONCSOKABRONCSOK AZ ÖSSZES GUMIABRONCS MUTATÁSAAZ ÖSSZES GUMIABRONCS MUTATÁSA KERESKEDŐKKERESKEDŐK

ÜZEMI MINŐSÉGÜGYI SZAKÉRTŐ

A MICHELIN Hungária Abroncsgyártó Kft nyíregyházi gyárába

munkakörbe munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • minőségi problémák kezelése,
  • gépek technológiai paraméterének meghatározása, beállítása,
  • gyártástechnológiai és minőségügyi dokumentumok, utasítások készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki (gépészmérnök, vegyészmérnök) vagy minőségügyi mérnöki végzettség
  • angol és/vagy francia nyelv kommunikációképes ismerete
  • MS Office programok ismerete
  • önállóság, jó együttműködés
  • ipari minőségügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Leendő munkatársainknak:

  • kihívásokkal teli érdekes munkát,
  • nemzetközi munkában való részvételt,
  • képzési lehetőségeket,
  • karrier lehetőséget,
  • versenyképes jövedelmet kínálunk

Várjuk jelentkezésed, ha egy nagy múltú nemzetközi cég csapatában szeretnéd karriered építeni!

MICHELIN Hungária Kft
Nyíregyháza
Bottyán J u. 15.
katalin.bekesi@michelin.com