ABRONCSOKABRONCSOK AZ ÖSSZES GUMIABRONCS MUTATÁSAAZ ÖSSZES GUMIABRONCS MUTATÁSA KERESKEDŐKKERESKEDŐK

ÜZLETI EGYSÉG VEZETŐ

A MICHELIN Hungária Abroncsgyártó Kft nyíregyházi gyárába

termelés irányítói tapasztalattal rendelkező

kollégát keresünk.

Feladatai:

  1. Irányítja és fejleszti az üzleti egységének a kollektív teljesítményét együttműködve az üzem többi egységével a kitűzött célok elérése érdekében.
  2. Fejleszti csapatának önállóságát, szakmai hozzáértését.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • gyártás irányításában szerzett tapasztalat,
  • angol és/vagy francia  nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • felhasználói szintű informatikai ismeret,
  • jó együttműködési készség,
  • önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • teljesítménybónusz
  • cafeteria
  • év végi jutalom
  • családi rendezvények
  • egyéb szociális juttatások

Leendő munkatársainknak

  • kihívásokkal teli, érdekes, felelősségteljes munkát és
  • szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk.

Várjuk jelentkezésed, ha egy nagy múltú nemzetközi cég csapatában szeretnéd karriered építeni!

MICHELIN Hungária Kft

katalin.bekesi@michelin.com